Capital T dhe TNT rikthejnë hitin “200 Ditë” – VIDEO

      Comments Off on Capital T dhe TNT rikthejnë hitin “200 Ditë” – VIDEO

Rep-artisti i njohur shqiptar, Capital T dhe bendi i njohur, TNT kanë sjellë një version të ri të këngës “200 Ditë”, një ndër këngët më të njohura shqiptare. Ky përpunim i kësaj kënge është paralajmëruar qe sa kohë nga Capital T.

Kështu do të duket Kida në klipin e ri – VIDEO

      Comments Off on Kështu do të duket Kida në klipin e ri – VIDEO

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Orhidea Latifi – Kida ka paralajmëruar se do të sjellë një bashkëpunim me reperin e njohur, Festim Arifi – Lyrical Son. “Deja Vu” mban titullin projekti i dyshes, i cili nuk dihet saktë se kur do të publikohet, megjithatë fansat po e presin me padurim këtë… Read more »

E tmerrshme: Momenti kur Arnold Schwarzenegger sulmohet nga mbrapa – VIDEO

      Comments Off on E tmerrshme: Momenti kur Arnold Schwarzenegger sulmohet nga mbrapa – VIDEO

Aktori i mirënjohur, Arnold Schwarzenegger ishte sulmuar gjatë një udhëtimi të tij në Afrikën e Jugut. Ish-guvernatori i Kalifornisë po merrte pjesë në ngjarjen “Arnold Classic Africa”, kur një person e god.iti me të dy këmbët në shpinë shkrimin e Independent.

Dafina Zeqiri me projekt të ri – VIDEO

      Comments Off on Dafina Zeqiri me projekt të ri – VIDEO

Njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Dafina Zeqiri po shijon suksesin e tri këngëve që ka sjellë këtë vit. I gjithë ky sukses e ka motivuar Dafinën që të vazhdojë edhe më tej, të sjellë edhe projekte të tjera.