Category Archives: Sport

Zbulohet kundërshtari i radhës i Nuri Seferit, ai është i frikshëm (Foto)

      Comments Off on Zbulohet kundërshtari i radhës i Nuri Seferit, ai është i frikshëm (Foto)

“Tysoni” shqiptar, Nuri Seferi zyrtarizoi kthimin e tij në ring dhe ajo datë do të jetë 22 dhjetori i këtij viti. Por, Seferi edhe pse dha lajmin e shumë pritur, nuk e zbuloi kundërshtarin dhe detajet tjera. IndeksOnline, mëson se si kundërshtar boksieri shqiptar do ta ketë gjeorgjianin, Gogita Gorgiladze…. Read more »

Hidhet shorti i Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’, tetë super grupe me nga katër skuadra (Foto)

      Comments Off on Hidhet shorti i Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’, tetë super grupe me nga katër skuadra (Foto)

Është hedhur shorti për Kampionatin Botëror Rusia 2018, ku nuk mungojnë grupet shumë të forta. Ishte presidenti i Rusisë, Vladimit Putin, ai që ka hapur ceremoninë, duke iu uruar mirëseardhje të gjitha kombëtareve që do të jenë të pranishme në këtë event madhor. 11 qytet dhe 12 stadiume do ta… Read more »