Author Archives: admin2

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka një lajm të rëndësishëm për vozitësit!

      Comments Off on Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka një lajm të rëndësishëm për vozitësit!

Pas reshjeve të shiut gjatë dy ditëve, në vendin tonë ka rënë borë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe sot do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu të intensitetit mesatar, kurse në viset malore reshjet e shiut do të jenë të përziera me fjolla bore…. Read more »

Tirana nën ujë, pamje të filmuara me “dron” – VIDEO

      Comments Off on Tirana nën ujë, pamje të filmuara me “dron” – VIDEO

Motit me reshje të dendura, që solli edhe përmbytje në pjesën më të madhe të vendit, nuk i shpëtoi as kryeqyteti. Madje, mbrëmjen e kaluar, autostrada Tiranë-Durrës u bllokua tërësisht, ndërsa mëngjesin e sotëm u bë i munduar kalimi vetëm në njërin krah të autostradës. Top Channel ka siguruar një… Read more »

Mahnitëse: Kjo është vajza e Ibrahim Tatlises që ‘çmend’ botën (Foto)

      Comments Off on Mahnitëse: Kjo është vajza e Ibrahim Tatlises që ‘çmend’ botën (Foto)

Nuk mund të mos jetë fytyrë e njohur për publikun vajza e Ibrahim Tatlisesit. Gulsen Tatlises, famën e trashëgoi nga babai dhe po e shfrytëzon mirë këtë me flokë të fryra dhe kaçurrele, Gulsen edhe pa bërë asgjë është pjesë e mediave turke. Dilan Çitak është emri i gruas e… Read more »