Author Archives: admin

Rumani, Princ Leka dhe Elia i japin lamtumirën e fundit Mbretit Michael I

      Comments Off on Rumani, Princ Leka dhe Elia i japin lamtumirën e fundit Mbretit Michael I

Në ceremoninë shtetërore të përcjelljes së Michael për në varreza kanë marrë mbi 20 mijë rumunë. Gjithashtu kanë ardhur nga jashtë vendit, me dhjetra mbretër. Gjithashtu dhe trashëgimtarë të vendeve të ndryshme. Këtu ra në sy prania e Princit Charles të Britanisë së Madhe.   Princesha shqiptare Elia Zaharia dhe… Read more »

Lori Hoxha poston foto seksi, ja komenti që i bën vetes (Foto)

      Comments Off on Lori Hoxha poston foto seksi, ja komenti që i bën vetes (Foto)

Ajo është një ndër personazhet më të preferuar në rrjete sociale dhe shumë vajza e shohin si inspirim, pasi Lori ështe një blogere mjaft e veçantë.     Ajo është e veshur me një fustan material silk ndërkohe është duke parë nga ‘background’-i mbrapa saj ku lexon: ‘S E X… Read more »

Mes plumbave dhe gurëve: Plaka heroinë që i lutet ushtarëve izraelitë dhe palestinezë për paqe

      Comments Off on Mes plumbave dhe gurëve: Plaka heroinë që i lutet ushtarëve izraelitë dhe palestinezë për paqe

Një grua e moshuar ka qëndruar në zonën neutrale apo siç njihet ndryshe “toka e askujt” dhe ka tentuar që t’i ndalë përleshjet e të rinjve palestinez dhe ushtrisë izraelite në Vitlejem në Bregun Perëndimor. Plaken reporteri i “Russia Today” e ka xhiruar se si tenton të “krijoj paqe” ndërmjet… Read more »

Milaim Zeka e tepron: (provokon myslimanët) Adem Jashari e ka pi alkoolin!

      Comments Off on Milaim Zeka e tepron: (provokon myslimanët) Adem Jashari e ka pi alkoolin!

Në paraqitjen e parë publike pas incidentit me Frashër Krasniqi (edhe pse dukej se inçizimi i emisionit kishte ndodhë 1 dit më para) deputeti Milaim Zeka ka vazhduar me gjuhën e tij banale, ai gjat emisionit ku ishte mysafir “Kojshia Show” kohë pas kohe ka provokuar myslimanët duke e përdorë… Read more »

Pjesëtarët e FSK’së po ndërtojnë urat e dëmtuara nga përmbytjet në Shqipëri

      Comments Off on Pjesëtarët e FSK’së po ndërtojnë urat e dëmtuara nga përmbytjet në Shqipëri

Dikush i krahasoi ushtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës me burrat e Isa Boletinit. Një fotografi shihej radha e gjatë e mjeteve dhe ushtarëve që shkonin në Shqipëri, e pranë asaj fotografie tjetra tregonte ardhjen e Isa Boletinit në Vlorë, shkruan ndërtimi.info Shkuarjet e dy palëve kanë qëllime të… Read more »

Rritet çmimi i bukës

      Comments Off on Rritet çmimi i bukës

Çmimet e produkteve bazë për familjet kanë shënuar rritje këtë nëntor. Të dhënat e Agjencisë së Statistikave të Kosovës tregojnë për rritje të çmimit të produkteve nga mielli, mishi, pemët dhe disa ushqime të tjera Sipas statistikave, buka dhe drithërat kanë pësuar rritje të çmimit në 2.9 për qind, ndërsa… Read more »