(VIDEO+FOTO)Supertransformim, humbet 96 kg duke ecur çdo ditë 8 km

Një 31-vjeçar ia ka dalë të transformohet tërësisht duke humbur 96 kg në 2 vite, e dhjamin e tepërt duket se tashmë e ka kthyer në muskuj. George Middleton, nga Hampshire, tregon se dikur konsumonte të paktën 10 mijë kalori në ditë. I lodhur nga komentet e njerëzve dhe i… Read more »

Me bikini mikroskopike, Luana Vjollca i vë flakën Instagramit (VIDEO+Fotot)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar një moment festiv në Instagram. Luana ka arritur 1.6 milion ndjekës në Instagram. Ndërkohë, këtë sukses moderatorja ka zgjedhur ta festojë ashtu siç vetëm ajo di ta bëjë. Luana ka pubikuar një foto, ku shfaqet e veshur me një palë bikini, në duke… Read more »

(VIDEO+FOTO)‘Nuk doja të bija në dashuri’/ Si ia “rrëmbyen” zemrën Adelina Ismailit

E bukura Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë, sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim të këngës “Qikat”. Mirëpo në rrjete sociale, kohët e fundit Adelina i kishte munguar fansave. Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre… Read more »

VIDEO / Kurti flet për “ëndrrën” e Shqipërisë së Madhe

Kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka folur për idenë e bashkimit kombëtar me Kosovës dhe Shqipërisë. Kurti ka thënë në emisionin në T7, se bashkimi mes dy shteteve është çështje komplekse. “Kosova ka të drejtë t’i bashkohet Shqipërisë”, ka deklaruar Kurti. “Sot jemi… Read more »

(VIDEO) Vetura ecën me shpejtësi 120 km/h ndërsa shoferi fle gjumë

Shoferi i një veture elektrike Tesla vendosi të bënte një sy gjumë në mes të autostradës. Ai beson aq shumë në teknologji, sa sigurinë e tij ia la në dorë automjetit, transmeton Gazeta Metro. Tipi i veturës që po drejtonte ishte Tesla, e cila njihet për opsionet e avancuara, si… Read more »