Sëmundjet që janë shpikur për të fituar para (Video)

      Comments Off on Sëmundjet që janë shpikur për të fituar para (Video)

Viteve të fundit përmenden shumë çrregullime të reja të gjoja gjendjeve shëndetësore dhe sëmundjeve mendore për të tërhequr vëmendjen e njerëzve dhe krijimin e një atmosferë frike dhe shqetësimi për shëndetin. Ajo që ne hamë na vret, ajo që ne marrim frymë, na vret, madje edhe Wi-Fi dhe uji i… Read more »

A je e gatshme për se’ksin e parë? Këtë secila vajzë duhet ta dijë para humbjes së vir’gjërisë (VIDEO)

      Comments Off on A je e gatshme për se’ksin e parë? Këtë secila vajzë duhet ta dijë para humbjes së vir’gjërisë (VIDEO)

Sonte është ajo natë dhe të dy e dini këtë. Ja si mornicat në stomak t’i shndërroni në diçka tjetër – “në gudulisje”. Nëse ti dhe simpatia jote tashmë disa herë keni biseduar për atë dhe ndihesh e gatshme, ekzistojnë disa gjëra të cilat do të duhej t’i dish para… Read more »

Nuk ndalet Tayna, publikon video joshëse nga vetura (VIDEO)

      Comments Off on Nuk ndalet Tayna, publikon video joshëse nga vetura (VIDEO)

Reperja Tayna nuk ka të ndalur me krijimet e saj, derisa shumë shpejt ajo do të lansojë edhe një këngë të re. Pas realizimit të dy solo hiteve, Tayna ka paralajmëruar edhe një këngë të re derisa është paraqitur me bikine të verdha ku ekspozon gjoksin e saj s’eksi.

Kylie Jenner tregon më shumë se që duhet! (Video)

      Comments Off on Kylie Jenner tregon më shumë se që duhet! (Video)

Kylie Jenner është një nga femrat më të ndjekura në Instagram, njëra nga arsyjet janë edhe fotografitë provokative. Ndryshe, Kylie është në lidhje bashkëshortore me reperin Travis Scott. Ajo po ashtu njihet si miliarderja më e re në SHBA.

Zvicra kërkon punëtorë duke i pajisur me leje (Ja si aplikohet)

      Comments Off on Zvicra kërkon punëtorë duke i pajisur me leje (Ja si aplikohet)

Ky vendim i autoriteteve zvicerane vjen si përgjigje pas kërkesave të kompanive dhe kantoneve për punësimin e punëtorëve të kualifikuar. Kështu që nga viti i ardhshëm 1000 punëtorë nga shtetet që s’janë pjesë e BE-së do të lejohen të punojnë në Zvicër.KLIKO KETU per te aplikuar!