Category Archives: Bota

Kishte humbur shpresat për tu bërë nënë, por i ndodh mrekullia.. [Video]

      Comments Off on Kishte humbur shpresat për tu bërë nënë, por i ndodh mrekullia.. [Video]

Një nënë britanike, e cila provoi për më shumë se një dekadë për të pasur fëmijë dhe ishte duke hequr dorë, i ka ndodhur mrekullia. Beata Bienias, 36 vjeçe, kishte humbur të gjitha shpresat për të pasur në jetën e saj fëmijë. Të gjithë i kishin humbur të gjitha shpresat… Read more »

Shikoni dallimin mes prijësve arabë dhe Erdoğanit! (Foto)

      Comments Off on Shikoni dallimin mes prijësve arabë dhe Erdoğanit! (Foto)

Shikoni dallimin mes prijësve arabë dhe Erdoğanit! Ja pse Erdoğanit i ka dhënë Zoti sukses, sepse ky njeri vetëm para Zotit përkulet. U bë modest dhe Zoti i dha famë e sukses. E arabët u bënë sahanlëpyrës dhe ja në çfarë gjendje janë tani! Gjendje e mjerueshme! Shiko foton!

Shqiptarja aplikon për punë në Zvicër por tronditet nga ajo që sheh

      Comments Off on Shqiptarja aplikon për punë në Zvicër por tronditet nga ajo që sheh

Shqiptarja aplikoi per pune ne Zvicer, por u trondit. Një debat i nxehtë ka kapluar Zvicrën. Një kompani për shpallje pune ka shkaktuar shumë telashe. Asnjë shqiptar, turk, kroat dhe njerëz nga ‘vendet e ngrohta’, nuk do të pranohen në punë. Megjithatë, personat përgjegjës flasin për një gabim, shkruan “20… Read more »

U njohën në internet, shqiptarja 44-vjeçare braktis 9 fëmijët për të dashurin e ri nga Afrika [Video]

      Comments Off on U njohën në internet, shqiptarja 44-vjeçare braktis 9 fëmijët për të dashurin e ri nga Afrika [Video]

Kur u pyetën: “A besoni se kjo është dashuria e vërtetë?” Ajo u përgjigj: “Po, jam shumë e lumtur”. Beslinda dhe i dashuri i saj aktualisht mbajnë një lidhje në distancë. Ajo nuk ka plane për të shkuar në Afrikë por mendon që ai të shkojë në shtëpinë e saj…. Read more »

Piu nga 20 kanaçe Red Bull në ditë, por ajo çfarë u bë me vajzën do të mbeteni tepër të habitur [Video]

      Comments Off on Piu nga 20 kanaçe Red Bull në ditë, por ajo çfarë u bë me vajzën do të mbeteni tepër të habitur [Video]

Mary Allwood për katër vite rresht kishte konsumuar pijen energjike “Red Bull”, në masën e barabartë me 17 çokollata “Mars” dhe 16 filxhanë të kafesë. Nëna e vogëlushes 3-vjeçe, për herë të parë e kishte shijuar këtë pije energjike kur ishte vetëm 22-vjeçe. Por kur filloi ajo t’i pinte 20… Read more »

Atkinson (Mr Bean) merr pushim nga aktrimi. Ja arsyeja!

      Comments Off on Atkinson (Mr Bean) merr pushim nga aktrimi. Ja arsyeja!

Rowan Atkinson u ka thënë miqve të tij se do të marrë pushim nga puna për t’u kujdesur për vajzën e tij. Ylli i njohur për karakterin e Mr Bean dhe partnerja e tij, Louise Ford, në dhjetor të vitit 2017 pritën në jetë vajzën Isla. Aktori dëshiron të qëndrojë… Read more »