Category Archives: ShowBiz

Mediet zvicerane ia publikojnë Loredanës fotografitë e realizuara para se të bëhej e famshme

      Comments Off on Mediet zvicerane ia publikojnë Loredanës fotografitë e realizuara para se të bëhej e famshme

Një medie zvicerane publikoi një artikull me titullin “Fansat e Loredanës e dënojnë atë me fotot para dhe pas”. Mediumi zviceran “Nau.ch”, ka publikuar disa fotografi të Loredanës, të cilat janë realizuar shumë vite më parë, para se ajo të ishte e famshme. Në atë artikull rrëfehet rasti se si… Read more »

Labi jep mbështetje për Loredanën përmes një mesazhi publik

      Comments Off on Labi jep mbështetje për Loredanën përmes një mesazhi publik

Këngëtari dhe deputeti, Labinot Tahiri, së fundmi përmes një mesazhi publik ka ofruar mbështetje për rap-artisten Loredana Zefi. Kjo e fundit po përballet me akuza të rënda nga një çift zviceran, të cilët deklarojnë se ajo dhe vëllai i saj i kanë zhvatur shuma të mëdha parash. Labi ka publikuar… Read more »

Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima / VIDEO

      Comments Off on Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima / VIDEO

Por, kërcimi “twerk” që ka bërë valltarja nga Kosova Donjeta Kosumi ka bërë që të gjithë të pranishmit të shpërthenin në ulërima.Pantallonat e saj tek vithet ishin të grisura ku kërcimi “twerk” i ka “çmendur” të gjithë, po ashtu edhe Noizyn që këndonte në krah të saj. Video është më… Read more »

Befason Mihrije Braha: Njëri më ofroi 1 milion dollarë për një natë

      Comments Off on Befason Mihrije Braha: Njëri më ofroi 1 milion dollarë për një natë

Mihrije Braha: Refuzova 1 milionë dollar nga një mashkull, nuk e ndërroi me as një Naimin.Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, drejtuar nga Luana Vjollca. Video është më poshtë se ReklamaNëse keni probleme me hapjen e videosDuhet të Klikoni në Reklam dhe pas… Read more »

Elita e ‘trullon’ Danin me gjoksin e saj, por reagimi i këngëtarit do t’ju lë pa mend (Foto)

      Comments Off on Elita e ‘trullon’ Danin me gjoksin e saj, por reagimi i këngëtarit do t’ju lë pa mend (Foto)

Elita Rudi po bëhet ndër moderatoret më sfiduese të të gjitha femrave të ekranit. Edhe mysafirët në emisionin e saj e kanë të ‘vështirë’ të qëndrojnë para saj. Dani ishte njëri nga mysafirët e Elitës, i cili kërkohet shumë gna publiku për profesinizmin që ka në fushën e tij të… Read more »

Jojo Babie ‘çmend’ rrjetin, tregon format në një imazh provokues!

      Comments Off on Jojo Babie ‘çmend’ rrjetin, tregon format në një imazh provokues!

Jojo Babie ‘çmend’ rrjetin, tregon format në një imazh provokues!Jojo Babie nuk e lë ti asnjë rast pa i ekspozuar linjat e saj ‘bombastike’. Edhe në imazhet e publikuara së fundi modelja ka ‘çmendur’ me ekspozimin e formave super “HOT”E veshur vetëm në të brendshme dhe një pallto përmbi, Jojo… Read more »