Author Archives: admin3

“Më kanë ngacmuar”/ Ish-deputetja zbulon kush ia bën fotot seksi së bijës (Video+FOTO)

Ada Deda është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të formave të saj perfekte fizike dhe fotove provokuese që realizon. Ajo është vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda dhe është mjaft e njohur edhe për pjesëmarrjen në videoklipe të këngëtarëve shqiptarë. Shpesh herë fotot e… Read more »

Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti? Reagon aktorja (Video+Foto)

Ditën e sotme, në media qarkulloi lajmi për ndarjen nga bashkëshorti të aktores së dashur për publikun, Rudina Dembacaj. Raportohet se aktorja i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me Aleksin, ndërsa vetë Dembacaj ka reaguar menjëherë pas lajmit. ‘Xing.al’ ka kontaktuar me Rudina Dembacaj dhe e ka pyetur… Read more »

VIDEO / Probleme me rënien e flokëve? Përgatisni këto tre maska në shtëpi

Jo në çdo rast duhet të drejtoheni te mjeku për probleme që kemi me shëndetin tuaj. Rënia e flokëve është prezente më në masë te meshkujt, por edhe femrat e vuajnë një gjë të tillë, edhe pse më pak. Më poshtë do të gjeni tre maska që mund t’i përdorni… Read more »

VIDEO / Futi veturën brenda kuzhinës që të mos ia “merrte” era

Patrick Eldridge nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i dëshmoi gruas se vetura e tij Smart mund të parkohet brenda kuzhinës së tyre. E gjitha nisi me një “bast” të lidhur mes çiftit kur filloi uragani Dorian dhe Patrick propozoi që veturën ta fuste brenda shtëpisë dhe gruaja… Read more »