Author Archives: admin3

Ky Shtet Po Kërkon 30 Mijë Punëtorë, Këto Janë Mundësitë Për Aplikim, Dhe Rroga Shum Mir (VIDEO)

      Comments Off on Ky Shtet Po Kërkon 30 Mijë Punëtorë, Këto Janë Mundësitë Për Aplikim, Dhe Rroga Shum Mir (VIDEO)

Për të gjitha llojet e hyrjeve dhe konvertimeve, do të mund të paraqiten kërkesa deri në 31 dhjetor 2019. Sipas dekretit të flukseve 2019, në Itali vihen në dispozicion 30 mijë kuota për punë të varur sezonale të punonjësve të huaj, ndër të cilat edhe shqiptarët, si dhe konvertime lejesh… Read more »

Sheerri I Bujshëm/ Nora Istrefi Flet Për Herë Të Parë Për Marrëdhënien Me Tunën (Video)

      Comments Off on Sheerri I Bujshëm/ Nora Istrefi Flet Për Herë Të Parë Për Marrëdhënien Me Tunën (Video)

Marrëdhënia e Nora Istrefit me Tunën ka qenë shumë e komentuar pas sherrit të bujshëm të Robertit me këngëtaren. Fakti që Tuna dhe Patrisi nuk shkojnë në ditëlindjet e organizuara nga Nora dhe Roberti dhe as këta të fundit nuk shkojnë në festat e Tunës dhe Patrisit tregon se marrëdhëniet… Read more »

Zgjedhe Një Gur Dhe Lexo Çfarë Thotë Për Ty (Video)

      Comments Off on Zgjedhe Një Gur Dhe Lexo Çfarë Thotë Për Ty (Video)

Guri i parë- E gjitha çfarë dëshironi në jetën tuaj është liri. Nganjëherë ndjeheni sikur keni nevojë të largoheni larg të gjithëve dhe të gjeni paqe diku ku përveç mendimeve askush nuk ju pengon. Guri i dytë- Guri i dytë thotë se ndryshime të mëdha po vijnë për ju. Shumë… Read more »

Befason Kingu Vali Corleone: Tybe Absolut Unë Kingu Para 2 Vjete Investova Tek Fero 5milion Euro E Sot Ja Se.. (Video)

      Comments Off on Befason Kingu Vali Corleone: Tybe Absolut Unë Kingu Para 2 Vjete Investova Tek Fero 5milion Euro E Sot Ja Se.. (Video)

Fero dhe Vali Corleone janë dy prej meshkujve më të përfolur nga mediat si në Kosovë dhe në Shqipëri. Së fundmi Fero i ka habitur të gjithë, pasi ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqet me Vali Corleonen. Por nuk ka munguar dhe kingu Vali… Read more »

I Vidhhett Telefoni, Këngëtares Serbe I Dalin Videot E Nxehtta Duke E Bërë Me Producentin E Saj (VIDEO)

      Comments Off on I Vidhhett Telefoni, Këngëtares Serbe I Dalin Videot E Nxehtta Duke E Bërë Me Producentin E Saj (VIDEO)

Dikush i ka vjeedhur telefonin këngëtares dhe ua ka dorëzuar videot nudo disa mediave. Vetë këngëtarja është lutur që të mos publikohen këto video. Jan opubllikuar disa video nga ato qe ishin brenda telefonit e sidomos e treta me rradhe… Shikoni pamjet në videon e më poshtme 

Mulla Osmani I ‘Bie Shuplakë’ Milaim Zekës Në Emisionin N’Kosovë Show (Pamje)

      Comments Off on Mulla Osmani I ‘Bie Shuplakë’ Milaim Zekës Në Emisionin N’Kosovë Show (Pamje)

Aktori dhe udhëheqësi i këtij emisioni, Shpetim Desku, ka sjellur befasi në këtë emision. Replika e kundër replika ka pasur mes Milaim Zekës e Mulla Osmanit rreth çështjes fetare. Madje Mulla Omani, e ka sulmuar me dorë dhe një fjalë Milaim Zekën.