Category Archives: ShowBiz

Modelja 23 vjeçare merr gjithë vëmendjen me video pozat nga Tajlanda / VIDEO

      Comments Off on Modelja 23 vjeçare merr gjithë vëmendjen me video pozat nga Tajlanda / VIDEO

Demi Rose ka marrë sërish vëmendjen, derisa ka pozuar në bikini pink në Tajlandë.Modelja 23 vjeçare ka ngritur temperaturat, ku ka bërë poza provokuese, u me flokët e gjatë pink, ajo ka treguat të pasmet bombastike, gjoksin dhe barkun e sheshtë. Video është më poshtë se ReklamaNëse keni probleme me… Read more »

Ish aktorja e “O sa mirë” vjen me video poza atraktive – VIDEO

      Comments Off on Ish aktorja e “O sa mirë” vjen me video poza atraktive – VIDEO

Famën më të madhe ajo e morri nga seriali vendor ‘O Sa Mirë’.Aktorja e njohur, Linda Jarani përveç si aktore komentohet shumë edhe për dukjen e saj.Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku edhe sjell video poza të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sekreti i një marrëdhënieje sipas Anita Haradinajt është ky (VIDEO)

      Comments Off on Sekreti i një marrëdhënieje sipas Anita Haradinajt është ky (VIDEO)

Javën që lamë pas moderatorja e famshme Anita Haradinaj, u bë pjesë e rubrikës së Prive, “Qitja Pikën”.Moderatorja e RTK-së, i ka vazhduar fjalitë e nisura nga Prive, duke dhënë përgjigjet e saja në raport me disa çështje, ku përfshihet edhe çelësi i një marrëdhënieje dashurie.Video është më poshtë se… Read more »

Mimoza Shkodra: Bënte video live por asaj iu zhvesh fustani / VIDEO

      Comments Off on Mimoza Shkodra: Bënte video live por asaj iu zhvesh fustani / VIDEO

Mimoza Shkodra ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj të fundit.Këngëtarja Mimoza Shkodra në një video të fundit në rrjetet është shfaqur tejet joshëse e veshur me një fustan të shkurtër, këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve deri sa ishte live asaj iu zhvesh fustani. Video është më poshtë se… Read more »

Luana Vjollca merr guximin, ndan me ndjekësit videot – SHIKONE

      Comments Off on Luana Vjollca merr guximin, ndan me ndjekësit videot – SHIKONE

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca është kritikuar gjithmonë për ndryshimet drastike që i ka pësuar ndër vite, Mirëpo ajo më në fund e ka marrë guximin për të ndarë me ndjekësit disa video të realizuara me veshje sexyy.Video është më poshtë se ReklamaNëse keni probleme me hapjen e videosDuhet të… Read more »

Do ju rraf me shpulla, tradhtare, Luana Vjollca kërcë’non Marinën dhe… / VIDEO

      Comments Off on Do ju rraf me shpulla, tradhtare, Luana Vjollca kërcë’non Marinën dhe… / VIDEO

Dy motrat e njohura Vjollca shumë herë kanë ‘debatuar’ edhe publikisht për vëmendjen e motrës së tyre të madhe Lira. Luana e ka deklaruar gjithmonë se është ajo e preferuara ndërsa në një postim të fundit Marina shfaqet duke ngrënë darkë me Lirën. Video është më poshtë se ReklamaNëse keni… Read more »