Category Archives: ShowBiz

Rasheli me video provokuese, e shfaq gjoksin nga afër

      Comments Off on Rasheli me video provokuese, e shfaq gjoksin nga afër

Rashel Kolaneci vazhdon të na lë gojëhapur me postimet e saj ‘tunduese’.Ajo kësaj radhe ka postuar në Instagram një video e cila nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Rita Ora, ja si u shfaqet fansave në Video Live

      Comments Off on Rita Ora, ja si u shfaqet fansave në Video Live

Me videon e fundit të publikuar Rita Ora ka ngritur provokimin në një tjetër nivel. Në Video Live ylli botëror ka ndarë një video para pasqyrës ku shihet e zhveshur dhe pjesën intime e ka mbuluar me një ‘yll’.

Dafina shfaqet super-seksi në videon e fundit – SHIKO

      Comments Off on Dafina shfaqet super-seksi në videon e fundit – SHIKO

Dafina Zeqiri sapo ka publikuar videon e rej nga prapaskenat e klipit të ri.Në rrjetin social ‘Instagram‘, këngëtarja ka ndarë video me ndjekësit. Ajo është shfaqur e veshur tejet provokuese ku ka ekspozuar këmbët, gjoksin dhe ka marrë poza joshëse.

Një nënë si Zaimina, ja si pozoi nga tualeti – VIDEO

      Comments Off on Një nënë si Zaimina, ja si pozoi nga tualeti – VIDEO

Zaimina Vasjari ka hedhur një fotografi në Instagram, të cilën e shkëputi nga banjo, momentin kur po lahej.Derisa e mbante vajzën në duar, Zaimina pozoi veç me të brendshme dhe për një çast dukej sikur do t’i dilte gjoksi.