Author Archives: admin6

Propozimi për martesë, merr vëmendjen në festivalin e Kanës – VIDEO

      Comments Off on Propozimi për martesë, merr vëmendjen në festivalin e Kanës – VIDEO

Javën e kaluar është hapur edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës këtë vit ka marrë vëmendjen e mediave, një propozim për martesë. Një burrë i paidentifikuar, iu ishte ulur në gjunjë të dashurës së tij, teksa ka nxjerr unazën në një… Read more »

Kur të rriturit dëshirojnë të ndihen si fëmijët, por përfundojnë keq – VIDEO

      Comments Off on Kur të rriturit dëshirojnë të ndihen si fëmijët, por përfundojnë keq – VIDEO

Të rriturit shpesh lodhën nga puna, faturat dhe duke u kujdesur për familjen gjë që edhe harrojnë ta argëtojnë vetën. Tani e tutje është e rëndësishme të ri-zbulohet ndjenja e fëmijëve megjithatë, nganjëherë edhe koha e lojës mund të shkojë keq.

Aktori i “Game of Thrones”: Para serialit mezi siguroja ushqimin – VIDEO

      Comments Off on Aktori i “Game of Thrones”: Para serialit mezi siguroja ushqimin – VIDEO

“Game of Thrones” ka mbledhur  para ekranit miliona njerëz në të gjithë botën që prej debutimit të tij në vitin 2011. Shikueshmëria e madhe i ka ndihmuar produksionit të arkëtojë shifra marramendëse të të hyrave. Richard Madden njëri prej aktorëve më të pëlqyer të këtij seriali, ai ka arriur që… Read more »

Fjolla Morina ka disa këshilla për jetën – VIDEO

      Comments Off on Fjolla Morina ka disa këshilla për jetën – VIDEO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina punën e saj me fansa gjithmonë kujdeset ta ndaj përmes rrjeteve sociale. Por, me anë të postimit të fundit në Instagram 33-vjeçarja ka ardhur me disa këshilla për jetën.

Vesa Luma po shijon pushimet me bashkëshortin dhe djalin në Shqipëri – VIDEO

      Comments Off on Vesa Luma po shijon pushimet me bashkëshortin dhe djalin në Shqipëri – VIDEO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma po vazhdon të mbetet një nga zërat më të dashur për publikun. Ajo prej vitesh është e martuar me reperin Big Basta, me të cilin ka edhe një djalë dhe se çifti ka kohë që janë zhvendosur në Zelandën e Re. Edhe pse Vesa… Read more »

Jessica Alba blen shtëpi luksoze në vlerë dhjetë milionë dollarë shikoni si duket shtëpia – VIDEO

      Comments Off on Jessica Alba blen shtëpi luksoze në vlerë dhjetë milionë dollarë shikoni si duket shtëpia – VIDEO

Aktorja amerikane, Jessica Alba, ka blerë shtëpi të re luksoze në Beverly Hills në vlerë 10 milionë dollarë. Aktorja 38 vjeçare së bashku me djalin e saj 16 muajsh, Hayes e ka zbuluar shtëpinë e saj të ëndrrave për kopertinen e muajit qershor të ‘Architectural Digest’.