Category Archives: ShowBiz

“Cima” ua publikon këtë foto Adelinës e Sabriut, por çfarë do të thonë ata?

      Comments Off on “Cima” ua publikon këtë foto Adelinës e Sabriut, por çfarë do të thonë ata?

Me vite të tëra ata argëtuan fansat e tyre me humoret e skeçet e tyre. Ndonëse, ka kohë që nuk janë shumë aktiv në skenë, megjithatë humoret e tyre ende përmenden nga fansat e tyre. Bëhet fjalë për humoristët e njohur Rasim Thaçi-Cima, të ndjerin humoristin Ibrahim Krajkova-Leci, këngëtarin e… Read more »

Rita Ora mahnitëse në imazhet e fundit

      Comments Off on Rita Ora mahnitëse në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore na mahnitë çdo herë me paraqitjet e saj. Rita Ora është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale kur tregon për planet dhe projektet e saj. Edhe në imazhin e fundit të publikuar në Instagram, ajo ka treguar se që në mëngjesë është duke… Read more »

FOTO/ Luana guxon, poston foto pa grim

      Comments Off on FOTO/ Luana guxon, poston foto pa grim

Këtë sezon e kemi parë çdo javë në ekran, ndaj dhe, si pasojë, e kemi parë thuajse gjatë gjithë kohës të grimuar. Megjithatë, Luana bën pjesë te ato vajza që dhe në daljet e saj, në udhëtime apo në restorante, është gjithmonë e grimuar dhe e kuruar. Rrallë vendos të… Read more »