Babai gjuan me shkelma vogëlushin e mitur, arsyeja shokuese (VIDEO)

      Comments Off on Babai gjuan me shkelma vogëlushin e mitur, arsyeja shokuese (VIDEO)

Një baba do të hetohet, pasi ka qëlluar me shkelma djalin e tij, pasi ai s’mund të qëndronte në këmbë në trotuarin me akull. Ka qenë një komshi ai që ka filmuar veprimin e shëmtuar të babai teksa gjuante më shkelma djalin e tij të vogël në dëborë. Videoja është… Read more »

Befason Mihrija me deklaratën e saj për Naimin (Video)

      Comments Off on Befason Mihrija me deklaratën e saj për Naimin (Video)

Mihrije Braha dhe Naim Abazi , janë çifti më i njohur i estradës sonë.Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në edicionin festiv të Express Rozë, ku nuk kanë hezituar të tregojnë shumë gjëra. Ndër të tjera, Mihrija ka treguar se çfarë i bën çdo natë Naimi.Duke klikuar në hapsiren… Read more »

Në shtëpinë e Miriamit, Albanit dhe Ameli gjithçka është magjike (FOTO)

      Comments Off on Në shtëpinë e Miriamit, Albanit dhe Ameli gjithçka është magjike (FOTO)

Padiskutim ata të tre krijojnë një nga familjet më të bukura shqiptare.Alban Skëndëraj dhe Miriam Cani janë dy nga emrat më të dashur të muzikës dhe tashmë kanë krijuar figurën prindërore më të adhuruar për fansat e tyre. Miriami ka publikuar një foto të vajzës së tyre Ameli, e cila… Read more »

‘Urime liberalizimi i vizave’!

      Comments Off on ‘Urime liberalizimi i vizave’!

‘Urime liberalizimi i vizave’   Këshilltari i Isa Mustafës, Bajram Gecaj ka ironizuar me afatin e kryeministrit Ramush Haradinaj se brenda 3 muajve do të liberalizoheshin vizat.   Duke qenë se ka përfunduar ky afat, Gecaj ka thënë “urime e gëzuar liberalizimi i vizave”.   “URIME LIBERALIZMI I VIZAVE!  … Read more »

Aktori Peci ishte daja i politikanes së njohur!

      Comments Off on Aktori Peci ishte daja i politikanes së njohur!

Ish-kandidatja për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi ka ngushëlluar familjen Peci për humbjen e aktorit Blerim Pecit. Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook” ka bërë të ditur që Blerimi ishte daja i saj kurse mes dhimbjes dhe lotëve ka ngushëlluar të gjithë. “Oh çfarë lajmi i… Read more »

A ishte kjo arsyeja e vdekjes së aktorit kosovar?

      Comments Off on A ishte kjo arsyeja e vdekjes së aktorit kosovar?

Sot ka ndërruar jetë aktori i njohur kosovar, Blerim Peci. I njëjti mësohet se kishte disa probleme shëndetësore. Blerim Peci ka ndërruar jetë në moshën 44 vjeçare ndërsa ka qenë i martuar me Afërdita Sopjanin, me të cilën ka dy fëmijë. Aktori i ndjerë ka qenë edhe bashkautor me Fehmi… Read more »