Përplasja e ashpër Ramush Haradinaj – VIDEO

      Comments Off on Përplasja e ashpër Ramush Haradinaj – VIDEO

VIDEO e PLOTË/ Përplasja e ashpër Ramush Haradinaj – Kusari Lila për kategoritë e luftës. “Ke kcy para Gadafit e ke bë marrëdhanje”    

Vetëvendosje futet në siklet, do të befasoheni se çka e pyesin aktivistët për Kurtin

      Comments Off on Vetëvendosje futet në siklet, do të befasoheni se çka e pyesin aktivistët për Kurtin

Para pak çastesh, në media është publikuar një foto që pretendon se janë bisedat private të Nënkryetarit e deputetit Dardan Sejdiu dhe deputetëve Dardan Molliqaj, Dukagjin Gorani dhe Faton Topalli.E pas kësaj ka reaguar Vetëvendosje duke i quajtur këto mesazhe si të montuara. Ndërkohë Vetëvendosje është pyetur nga aktivistët e… Read more »

Tuna konfirmon ndarjen nga Patrisi? Shihni ç’shkruan në rrjetet sociale!

      Comments Off on Tuna konfirmon ndarjen nga Patrisi? Shihni ç’shkruan në rrjetet sociale!

Prej disa javësh në mediatt rozë përflitet për një ndarje të mudnshme mes Tunës dhe bashkësjortit të saj Patris Berisha, ndarjen të cilën çifti e ka mohuar nëpërmjet postimeve në Instagram, ku shfaqeshin së bashku me djalin e tyre.   Mirëpo, një tjetër postim i Tunës tashmë ka ngritur dyshime… Read more »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

      Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e Tiranes. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G).   Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur…. Read more »