Votat me postë ngushtojnë rezultatin më mes Rugovës dhe Dreshajt

      Comments Off on Votat me postë ngushtojnë rezultatin më mes Rugovës dhe Dreshajt

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar numërimi i votave me postë, me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta për komunën e Istogut. Nga numërimi i votave me postë është ngushtuar epërsia në mes Haki Rugovës dhe Gani Dreshajt. Nga 24 vota gjithsejtë sa ishin… Read more »

Babai kërcënon se do ta vrasë me thikë djalin e tij pesëmuajsh, mësuesit mundohen ta qetësojnë (Video, +18)

      Comments Off on Babai kërcënon se do ta vrasë me thikë djalin e tij pesëmuajsh, mësuesit mundohen ta qetësojnë (Video, +18)

Ky është momenti dramatik kur një baba kërcënon se do të vrasë me një thikë gjigante birin e tij, derisa mësuesit me çdo kusht mundoheshin ta bindin që të qetësohet. Pamjet amatore të filmuar me telefon, shfaqin incidentin që ka ndodhur në një shkollë në Arabinë Saudite, ku një burrë… Read more »

Protestuesja nga Mallakastra: Jam nënë me fëmijë jetimë dhe Edi Rama po na mashtron

      Comments Off on Protestuesja nga Mallakastra: Jam nënë me fëmijë jetimë dhe Edi Rama po na mashtron

Të vendosur para selisë së Kuvendit mijëra protestues të ardhur nga rrethe të ndryshme të Shqipërisë kanë dalë në mbështetje të PD dhe LSI të cilat protestojnë sot kundër zgjedhjes së Kryeprokurorit të Përkohshëm. Me lot në sy shfaqet edhe një nënë nga Mallakastra, e cila thotë se ka ardhur… Read more »

Deputetja e LSI, e gjakosur para gazetarëve, policia me tërhoqi zvarrë

      Comments Off on Deputetja e LSI, e gjakosur para gazetarëve, policia me tërhoqi zvarrë

Deputeteja e LSI-se Floida Kerpaci ka folur para salles se parlamentit e pergjakur. Ajo ka akuzuar policine per dhune dhe se ishte ne sherbim te bandave dhe krimit, me kane terhequr zvarre tha ajo. Sipas Kerpacit, nuk mund te zgjidhet nje kryeprokuror i lidhur me krimin.   FOTO

Fustani i çuditshëm i Rita Orës – FOTO

      Comments Off on Fustani i çuditshëm i Rita Orës – FOTO

Rita Ora ka qenë mbrëmë pjesëmarrëse në “The Voice of Germany”. Ajo ishte ftuar në këtë shou për të kënduar këngën e saj të fundit “Anyëhere” Në këtë paraqitje Rita kishte veshur një fustan interesant, me pupla të bardha, të paparë ndonjëherë. Këngëtarja e lindur në Kosovë ka mahnitur publikun… Read more »

Zbulohet plani ‘Akrep’, ja si do ekzekutohej Erdogani në Greqi

      Comments Off on Zbulohet plani ‘Akrep’, ja si do ekzekutohej Erdogani në Greqi

Mediat greke pretendojnë se presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdo?an ishte në objektiv të 9 anëtarëve të organizatës terroriste DHKP-C, të cilët u arrestuan në Greqi. Sipas gazetës “To Vima”, e cila i referohet burimeve të sigurisë, të dyshuarit e organizatës terroriste të majtë planifikonin të kryenin sulm ndaj presidentit… Read more »