Befason Mihrija me deklaratën e saj për Naimin (Video)

      Comments Off on Befason Mihrija me deklaratën e saj për Naimin (Video)

Mihrije Braha dhe Naim Abazi , janë çifti më i njohur i estradës sonë.Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në edicionin festiv të Express Rozë, ku nuk kanë hezituar të tregojnë shumë gjëra.

Ndër të tjera, Mihrija ka treguar se çfarë i bën çdo natë Naimi.Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të ndiqni intervisten e saj:VIDEO Ndiqe tekstin e plote ne linkun ne vijim : Nese nuk shfaqet linku shtype reklamen per tekstin e plot

loading…


loading…


loading…