Aktori Peci ishte daja i politikanes së njohur!

      Comments Off on Aktori Peci ishte daja i politikanes së njohur!

Ish-kandidatja për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi ka ngushëlluar familjen Peci për humbjen e aktorit Blerim Pecit.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook” ka bërë të ditur që Blerimi ishte daja i saj kurse mes dhimbjes dhe lotëve ka ngushëlluar të gjithë.

“Oh çfarë lajmi i tmerrshëm bre, oh ç’na e këpute shpirtin bre Bel, shumë herët bre më ike e me na lanë, shume herët daja Bel, shoku jem. O Zot, çfarë humbje e madhe! Ngushëllime të gjithë familjes, miqve e bashkëpunëtorëve e ti pushofsh në paqe shoku jonë, Beli jonë!”, ka shkruar Idrizi.

loading…


loading…


loading…