EMOCIONUESE: Si reagoi gruaja kur e pa ish të dashurin pas 30 vitesh (Video)

      Comments Off on EMOCIONUESE: Si reagoi gruaja kur e pa ish të dashurin pas 30 vitesh (Video)

Artistja Marina Abramovic ka emision të sajin ku mbledh persona të panjofshëm dhe ‘flet’ me ta përmes shikimit.Por, Marina, ka pasur një mysafir të veçantë në një nga emisionet e këtij formati.Ajo dhe Ulay, në vitet e 70-ta ishin në lidhje dhe për shkaqe të ndryshme lidhja e tyre pëfundoi. Ky i fundit vendosi të shfaqej në emisionin e saj dhe t’i shfaqet asaj përballë.Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:Ndiqe tekstin e plote ne linkun ne vijim : Nese nuk shfaqet linku shtype reklamen per tekstin e plote

 

loading…


loading…


loading…