Se*si i egër mori fund/Operacionet plastike i bëjnë ‘gjëmën’ yllit televiziv (Video+FOTO)

loading…


loading…


Për Katie Price, seksi i egër me’ toy boyn’ e saj mori fund, pasi operacionet e shumta plastike e kanë lënë në agoni të plotë.

Modelja 42-vjeçare, nënë e 4 fëmijëve, e cila njihet për jetën ekstravagante dhe veçanërisht për dashurinë ndaj ndërhyrjeve estetike është ankuar se jeta e saj seksuale është shkatërruar, pasi nuk mund të ‘futet nën çarçafë’ me të dashurin e saj shumë vjet më i ri se ajo, shkruan The Sun.

“Lëkura e saj është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe qepjet nga ndërhyrjet estetike i shkaktojnë shumë dhimbje. Ajo dëshiron të kalojë kohë me Charles, por po sillet si plakë”, tha një burim i afërt me yllin televiziv.

loading…


loading…


loading…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *