Ju kujtohet ‘Marigona’ te filmi “14 vjeç dhëndër”? Shikoni si duket sot

      Comments Off on Ju kujtohet ‘Marigona’ te filmi “14 vjeç dhëndër”? Shikoni si duket sot

Ndonëse rolet e Elvira Diamantit në kinematografinë shqiptare janë të shumtë, shumica e identifikojnë atë si Marigoja te “Përrallë e kaluara”.Pavarësisht viteve që kanë kaluar, që nga ajo kohë, Elvira mbetet një femër e bukur dhe plot stil.

E bukur atëherë, e bukur dhe tash. Më poshtë keni fotografi se si ajo duket sot: KLIKO!

loading…


loading…


loading…