Pa burrin në krah të një gruaja tjetër në rrugë, shqiptares i bie të fikët midis rruge (VIDEO)

      Comments Off on Pa burrin në krah të një gruaja tjetër në rrugë, shqiptares i bie të fikët midis rruge (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një fshat të Fierit teksa është rrëfyer nga një korrespondent i emisionit të mëngjesit “Aldo Morning Show”. Sipas djalit, një vajzë ka parë në rrugë një djalë që ngjasonte shumë me bashkëshortin e saj në krah të një gruaje tjetër dhe në këtë moment i ka rënë të fikët. Ajo është konfliktuar fizikisht me këtë grua dhe e ka kërcënuar.

loading…


loading…


loading…