U tha se nuk flasin, Oriola Marashi dhe Noizy kapen mat ne VIDEO

      Comments Off on U tha se nuk flasin, Oriola Marashi dhe Noizy kapen mat ne VIDEO

Pak ditë më parë lajmi se marrëdhënia mes modeles Oriola Marshi dhe reperit Noizy ishte prishur mori vëmendjen e të gjitha mediave. Dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në ‘Instagram’ gjë që ngriti dyshimet se ata i kishin dhënë një herë e mirë fund miqësisë dhe kjo nuk është hera e parë që e bëjnë këtë.

loading…


loading…


loading…