Kida ka një mesazh për fansat shikoni se çfarë thot Kida – VIDEO

      Comments Off on Kida ka një mesazh për fansat shikoni se çfarë thot Kida – VIDEO

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Kida sot ka vendosur t’i falënderojë fansat e saj për mbështetjen që ia dhanë pasi që lansoi këngën e re, “Dejavu”.

loading…


loading…


loading…