Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi kalojnë natën në jahtin e miliarderit shqiptar – VIDEO

      Comments Off on Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi kalojnë natën në jahtin e miliarderit shqiptar – VIDEO

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi udhëtuan drejt Kanës, ku mbahet eventi më i rëndësishëm i kinematografisë në Europë. Protagonistët e “Dy Gisht Mjaltë” ishin atje për të promovuar filmin, duke parakaluar gjithashtu para kamerave në tapetin e kuq.

loading…


loading…


loading…