E ‘tepron’ Luana, zbulon më shumë se ç’duhet në videon e fundit – SHIKO

      Comments Off on E ‘tepron’ Luana, zbulon më shumë se ç’duhet në videon e fundit – SHIKO

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.
Sot ajo ka publikuar një video ku ka zbuluar gjoksin dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’.

loading…


loading…


loading…