NASA publikon pamjet e ngjarjes se autobusit Shkup-Tetovë “Durmo Turs” – VIDEO

      Comments Off on NASA publikon pamjet e ngjarjes se autobusit Shkup-Tetovë “Durmo Turs” – VIDEO

Pas disa ditëve pritje edhe NASA ka reaguar duke postuar Videon e ngjarjes më 13 shkurt 2019 në autostradën Shkup-Tetovë, ku si pasojë ndërruan jetë 15 persona dhe mbi 30 të tjerë u lënduan. Tani gjithçka doli në shesh. NASA bën me dije se pamjet janë të rënda.
Video është më poshtë se Reklama
Nëse keni probleme me hapjen e videos
Duhet të Klikoni në Reklam dhe pas hapet

loading…


loading…


loading…