Shqipëri, Paloka qëllon Ramën me bojë në fytyrë (Video)

      Comments Off on Shqipëri, Paloka qëllon Ramën me bojë në fytyrë (Video)

Deputeti Edi Paloka qëlloi me bojë në fytyrë kryeministrin Edi Rama gjatë seancës së sotme parlamentare. Ky reagim i Palokës ka ardhur menjëherë pas fjalës së Bashës, si dhe replikës së Ramës, ku kërkoi falje për sjelljen e këtij të fundit, duke e quajtur “fëmijë, që nuk di çfarë bën dhe çfarë flet”. “Dil jashtë për veprimin e kryer dhe shkeljen e rregullave, dil jashtë. Mos më detyro të mbledh Byronë”, i është drejtuar Gramoz Ruçi Edi Palopkës. SHIK0 VIDE0N. Nese nuk hapet, shtyp rekIamen!

loading…