Gruaja e Arian Dacit nuk po mund ta përballojë: Pse s’më mësove të jetoj pa ty (Foto)

      Comments Off on Gruaja e Arian Dacit nuk po mund ta përballojë: Pse s’më mësove të jetoj pa ty (Foto)

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci. Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit. Ariani la pas vetes gruan dhe dy fëmijët. E sot, gruaja e tij ka postuar një foto të tij e të cilës ia ka shtuar edhe një shkrim shumë prekës për burrin e ndjerë. Nese nuk hapet Foto, shtyp rekIamen!

loading…