Salah imiton Shaqirin me festimin e golit ndaj Bournemouthit (Video)

      Comments Off on Salah imiton Shaqirin me festimin e golit ndaj Bournemouthit (Video)

Liverpooli fitoi ndaj Bournemouthit në Ligën Premier me rezultat 3-0, ndërsa golin e fundit në takim e shënoi Mohamed Salah. Goli i 26-vjeçarit vazhdon të komentohet në media, por edhe nga tifozët në rrjetet sociale. Kjo pasi egjiptiani te festimi i golit e kopjoi Xherdan Shaqirin dhe kjo i pëlqeu tifozëve Reds pasi është tregues se dyshja kalojnë bukur mes vete. SHIK0 VIDE0N. Nese nuk ben, shtyp rekIamen.

loading…