Kengetarja tashme e mirenjohur e re Erysha vjen prap me projekt te ri ajo thot qe nuk shtyhet me fjal por me pune.

      Comments Off on Kengetarja tashme e mirenjohur e re Erysha vjen prap me projekt te ri ajo thot qe nuk shtyhet me fjal por me pune.

Këngëtarja tashme e re dhe e mirënjohur per publikun Kosovar dhe ShowBizin Shqiptar Erysha e njohur si Erika Shabani, do e lansoj shumë shpejt projektin e saj te katërt te radhes.

Kënga quhet “A ma jep”. Kënga eshtë punuar nga Granit Gashi, per tekstin është përkujdesur Erysha me Granit Gashin. Kënga është punuar per gjirime te Vitit te Ri dhe do lansohët se shpejti. Dhe po ashtu ajo para pak jave ka lansuar projektin e fundit “Ty”.

Erysha është vetem 24 vjeqare e lindur dhe e rritur ne Gjermani, ajo tashme po jeton ne Prishtin. Erysha thot qe nuk do te ndalet se punuari per projektet e saja te radhes dhe se do te punoj me gjithë maksimumin timë dhe do e jap me te miren dhe me të mundshmen per fansat e mijë dhe publikun Kosovar.

loading…