Vetëvendosje futet në siklet, do të befasoheni se çka e pyesin aktivistët për Kurtin

      Comments Off on Vetëvendosje futet në siklet, do të befasoheni se çka e pyesin aktivistët për Kurtin

Para pak çastesh, në media është publikuar një foto që pretendon se janë bisedat private të Nënkryetarit e deputetit Dardan Sejdiu dhe deputetëve Dardan Molliqaj, Dukagjin Gorani dhe Faton Topalli.E pas kësaj ka reaguar Vetëvendosje duke i quajtur këto mesazhe si të montuara.

Ndërkohë Vetëvendosje është pyetur nga aktivistët e saj se cila është përgjigjia e tyre për atë se Tinka Kurti i ka publikuar mesazhet e mëparshme të këtij subjekti politik.

Për te lexuar të plotë lajmin, klikoni në hapësirën me poshtë:

loading…


loading…


loading…