Tuna konfirmon ndarjen nga Patrisi? Shihni ç’shkruan në rrjetet sociale!

      Comments Off on Tuna konfirmon ndarjen nga Patrisi? Shihni ç’shkruan në rrjetet sociale!

Prej disa javësh në mediatt rozë përflitet për një ndarje të mudnshme mes Tunës dhe bashkësjortit të saj Patris Berisha, ndarjen të cilën çifti e ka mohuar nëpërmjet postimeve në Instagram, ku shfaqeshin së bashku me djalin e tyre.

 

Mirëpo, një tjetër postim i Tunës tashmë ka ngritur dyshime se gjërat mes tyre mund të kenë marrë vërtet fund.Këngëtarja së fundmi ka realizuar një ste fotografik me djalin e sja Tianin dhe në një prej fotove,ajo ka shkruar: “Vetëm ne të dy!”Tuna ka lënë kështu jashtë portretit familjar bashkëshortin, duke lënë të kuptohet se problemet mes tyre nuk kanë mbaruar dhe se ndoshta ata vërtet janë ndarë. Per me shume shikoni fotot e kengetares ne linkun ne vazhdim.

loading…


loading…


loading…