Kjo nënë ua ka bërë qaren telefonëve të fëmijëve. (VIDEO)

      Comments Off on Kjo nënë ua ka bërë qaren telefonëve të fëmijëve. (VIDEO)

Kjo nene me sa duket ia ka zgjedhur hallin telefoneve te mencur, te cilet nuk hiqen nga duart e femijeve te saj.

Ajo ka vendosur qe ti “pushkatoj” pasijet teknologjike te cilat sipas saj kane shkaterruar femijet e saj, duke i bere me pak human dhe me shume te varur.

“Po rithehem ne detyre si prind”, u shpreh gruaja e cila duket se ka aftesi ushtarake. Nderkohe ne prapaskene shihen femijet e saj te shastrisur nga inati, te cilet u japin lamtumiren e fundit smartfoneve.

Nëse nuk ju shfaqet video, shtypeni reklamën dhe do t’a shikoni.

 

 

loading…


loading…


loading…