Incident i armatosur në Ohër, mbetet një shqiptar i plagosur (Foto)

      Comments Off on Incident i armatosur në Ohër, mbetet një shqiptar i plagosur (Foto)

Një person është plagosur me armë zjarri në qytetin e Ohrit njoftojnë dëshmitarët okular rasti konfirmohet edhe nga policia mëson Strugalajm

Në vendngjarje përveç policisë e cila po heton ka shkuar edhe makina e ndihmës së shpejt .Nga policia njoftojnë se gjatë ditës do dalin me detaje rreth rastit.

Nëse nuk ju shfaqet foto e incidetin të armatosur, klikoni në reklamë dhe do t’a shikoni.

 

loading…


loading…


loading…