Pasi mori dy çmime në “Kënga Magjike”, Fifi ka diçka për të thënë

      Comments Off on Pasi mori dy çmime në “Kënga Magjike”, Fifi ka diçka për të thënë

Edhe këtë vit si çdo herë tjetër, konkurrenca mes artistëve ishte shumë e madhe, pasi shumë këngë vlerësoheshin si pretendente për çmimin e parë, shkruan lajmi.net.

Një këngëtare që u prita ta marrë çmimin kryesor ishte edhe artistja nga Kosova, Filloreta Raçi e njohur si Fifi.

Por, ajo nuk arriti ta marrë këtë çmim, pasi vendi i parë i takonte Anxhela Peristerit me këngën “E çmendur”.

Megjithatë, Fifi nuk doli duar bosh nga ky festival, me “Zhurmë” ajo fitoi në kategorinë “Kënga Hit” si dhe zuri vendin e tretë.

Pasi përfunoi i gjithë spektai, përmes rrjeteve sociale Fifi shkroi “Nuk e keni idene dmth sa e bekume ndjehem .. Ne rradhe te pare falenderimi i takon Zotit , dhe juve o njerez te mire qe keni qene pjese e krijimit tem,ne fakt Kjo ishte magjia jone 💕 🙏🏽 @kledibahiti @[email protected] @visi_sax @[email protected] @parukeri_estetike_merita ju kam pike te dobet tshpirtit 💙 @arditgjebrea @aldonlipe faleminderit qe ishit perkrahes dhe pjese e magjise me titull “Zhurme” . Dhe juve o publik i dashtun ju perulem 🙌🏼💕 ju bekofte Zoti te gjitheve !”.

loading…


loading…


loading…