Dej sa po beja dush, erdhi daja dhe me palloi aq fort sa që.. (VIDEO)

      Comments Off on Dej sa po beja dush, erdhi daja dhe me palloi aq fort sa që.. (VIDEO)

Une jam nje vajze e re nga Gjilani.
Dhe dua te rrefej nje ngjarje e cila me ka tronditur shum dhe me ka humbur te gjtiha shpresat ne jeten time.
Po te ju ndodhte edhe juve edhe ju do te ishni tronditur nga kjo ngjarje.
Ishte dite e shtunë dhe ishte dita me e lumtur e jetes sime, ate dite do te martohesha dhe isha shum e lumtur.
Ate dite isha duke ber nje dush dhe te gjtihe njerezit kishin dalur jashte duke kercyer e kenduar, kur papritmas duke u lare vie dhe hy ne banjo daja im.
Ne ate moment kam bertitur shumë por daja im me vuri doren ne goje dhe pastaj filloi te me prekte ne gjithe trupin….
Shtypeni reklamen me poshte per t’a pare videon..