Mirvetja: Njerku im ma mori dorën dhe e futi poshtë pantallonave te tij , e kishte shum te madh dhe simpatik. (Video)

      Comments Off on Mirvetja: Njerku im ma mori dorën dhe e futi poshtë pantallonave te tij , e kishte shum te madh dhe simpatik. (Video)

Kur isha vetëm 8-vjeçe kushëriri im më ka ngacmuar seksualisht në fakt, nuk e dija çfarrë po më bënte. Më puthi dhe më zhveshi, duke më prekur të gjithë trupin dhe e la me aq. Në fakt nuk e mbaj mend mirë se isha e vogëlNë moshën 16-vjeçare isha duke fjetur afër çunit të xhajes dhe isha në gjumë. Më kishte marrë dorën time edhe e kishte futur poshtë pantallonave të tij duke përkëdhelur pe****in e tij. Bëja sikur isha ee fjetun dhe e heq dorën, prap e merrte dhe vazhdonte. Kliko ne reklamen e me poshtme per t’a shikuar videon, shikim te kendshem!