Demi Lovato promovon albumin e ri me një foto provokuese nga pishina

      Comments Off on Demi Lovato promovon albumin e ri me një foto provokuese nga pishina

Hemisfera Veriore është padyshim në mes të një dimri të acartë. Por kur Demi Lovato promovoi albumin e saj më të fundit në instagram këtë të premte, ajo kishte menduar ta ‘vishte’ atë me një temë verore.
25-vjeçarja postoi në rrjetin social një foto ku shfaqej teksa pozonte pranë një pishine, e veshur me një palë bikini të zeza.
Këngëtarja e shoqëroi foton provokuese me shënimin ‘#tellmeyouloveme,’ duke risjellë në vëmendje titullin e albumit të saj të gjashtë, që u publikua në shtator të vitit 2017. Me poshte keni dhe fotot e saja ‘VERY HOT’, ne rast se nuk ju shfaqen fotot, shtypeni reklamen dhe mund t’a shikoni!

loading…


loading…


loading…