Enca publikon videon sexy në vaskë

      Comments Off on Enca publikon videon sexy në vaskë

Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar para pak minutash një video ku shfaqet në vaskë. 21 vjeçarja ka veshur një fustan ngjyrë lejla prej tyli ku duken hiret e saj.
Enca ka dhënë edhe një mesazh për fansat që ajo e dashuron trupin e vet. Më poshtë keni videon, nësë nuk ju shfaqet video, shtypeni reklamën dhe mund ta shikoni

 

loading…