Category Archives: ShowBiz

Majlinda vesh fustanin më të bukur, kaq seksi po duket ajo – VIDEO

      Comments Off on Majlinda vesh fustanin më të bukur, kaq seksi po duket ajo – VIDEO

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë. Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur.Sot ajo ka publikuar një video në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Shqipëria kualifikohet në finalen e Eurovision (VIDEO)

      Comments Off on Shqipëria kualifikohet në finalen e Eurovision (VIDEO)

Shqipëria në Eurovision është prezantuar nga këngëtarja Jonida Maliqi me këngën “Ktheju tokës”.Kjo këngë ka arritur të kualifikojë Shqipërinë në finalen e Eurovision.