Category Archives: ShowBiz

Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima / VIDEO

      Comments Off on Kallashi gris pantallonat dhe çmend Noizyn me “twerk”, të gjithë shpërthejnë në ulërima / VIDEO

Por, kërcimi “twerk” që ka bërë valltarja nga Kosova Donjeta Kosumi ka bërë që të gjithë të pranishmit të shpërthenin në ulërima.Pantallonat e saj tek vithet ishin të grisura ku kërcimi “twerk” i ka “çmendur” të gjithë, po ashtu edhe Noizyn që këndonte në krah të saj. Video është më… Read more »

Befason Mihrije Braha: Njëri më ofroi 1 milion dollarë për një natë

      Comments Off on Befason Mihrije Braha: Njëri më ofroi 1 milion dollarë për një natë

Mihrije Braha: Refuzova 1 milionë dollar nga një mashkull, nuk e ndërroi me as një Naimin.Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, drejtuar nga Luana Vjollca. Video është më poshtë se ReklamaNëse keni probleme me hapjen e videosDuhet të Klikoni në Reklam dhe pas… Read more »

Elita e ‘trullon’ Danin me gjoksin e saj, por reagimi i këngëtarit do t’ju lë pa mend (Foto)

      Comments Off on Elita e ‘trullon’ Danin me gjoksin e saj, por reagimi i këngëtarit do t’ju lë pa mend (Foto)

Elita Rudi po bëhet ndër moderatoret më sfiduese të të gjitha femrave të ekranit. Edhe mysafirët në emisionin e saj e kanë të ‘vështirë’ të qëndrojnë para saj. Dani ishte njëri nga mysafirët e Elitës, i cili kërkohet shumë gna publiku për profesinizmin që ka në fushën e tij të… Read more »

Jojo Babie ‘çmend’ rrjetin, tregon format në një imazh provokues!

      Comments Off on Jojo Babie ‘çmend’ rrjetin, tregon format në një imazh provokues!

Jojo Babie ‘çmend’ rrjetin, tregon format në një imazh provokues!Jojo Babie nuk e lë ti asnjë rast pa i ekspozuar linjat e saj ‘bombastike’. Edhe në imazhet e publikuara së fundi modelja ka ‘çmendur’ me ekspozimin e formave super “HOT”E veshur vetëm në të brendshme dhe një pallto përmbi, Jojo… Read more »

Kur t’dek hoxhanica s’ka me t’la”, shihni si ia kthen ndjekësit Era Istrefi – VIDEO LIVE

      Comments Off on Kur t’dek hoxhanica s’ka me t’la”, shihni si ia kthen ndjekësit Era Istrefi – VIDEO LIVE

Në atë, Instagram live, publikon të llojllojshme në të cilat merr edhe komente të ndryshme ERA ISTREFI.Një koment të çuditshëm e pranoi së fundmi nga një ndjekës i saj. “Kur t’dek hoxhanica s’ka me t’la”, ishte komenti i ndjekësit që Era nuk përtoi fare t’ia kthej. Video është më poshtë… Read more »

Nusja e Medës vishet me minifund, reagimi i burrit të saj do t’iu lë pa fjalë / VIDEO

      Comments Off on Nusja e Medës vishet me minifund, reagimi i burrit të saj do t’iu lë pa fjalë / VIDEO

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një video me Medën, ku shihet e veshur me minifund. Duket se Medës po i pëlqen kjo… Read more »