Author Archives: admin6

Rita Ora “ndezi” Londrën me performancën e saj – VIDEO

      Comments Off on Rita Ora “ndezi” Londrën me performancën e saj – VIDEO

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është në mes të turneut të saj Phoenix. Pas preznetimeve shumë të sukseshme në Azi dhe në disa prej kryeqendrave evropiane, Rita Ora ka filluar turneun e saj Phonix edhe në Britani të Madhe.

Pamje nga xhirimet e klipit “La Reina” – VIDEO

      Comments Off on Pamje nga xhirimet e klipit “La Reina” – VIDEO

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri mbrëmë ka publikuar projektin e ri muzikor, “La Reina”. Kënga ende pa u bërë 24 orë ka arritur të marrë mbi 220  mijë klikime dhe komente të shumta nga publiku në kanalin Youtube, përcjell rtv21.tv

Donat Qosja rrëfen për takimin e parë me bashkëshorten – VIDEO

      Comments Off on Donat Qosja rrëfen për takimin e parë me bashkëshorten – VIDEO

Aktori i njohur shqiptar, Donat Qosja së bashku me bashkëshorten, Rudinën dhe fëmijët ishte i ftuar sot në emisionin, “Diçka po zihet” të RTV 21. Në kuadër të emisionit është edhe rubrika “A t’i qesim pak piper” që përmban pyetje, të cilat parashtrohen nga mysafiri paraprak i emisionit. Kësaj radhe… Read more »

Rastësitë që ju bëjnë të qeshni shikoni videon -VIDEO

      Comments Off on Rastësitë që ju bëjnë të qeshni shikoni videon -VIDEO

Rastësitë sa janë të çuditshme mirëpo disa herë ato janë edhe shumë qesharake. Gjërat ndodhin në atë mënyrë sa të bëjnë të dyshosh nëse me të vërtetë janë koincidencë apo jo.