Author Archives: admin3

Votim historik në Shkup, me 80 vota Kuvendi ndryshon emrin e Maqedonisë- hapë dyert për NATO

      Comments Off on Votim historik në Shkup, me 80 vota Kuvendi ndryshon emrin e Maqedonisë- hapë dyert për NATO

Me 80 vota pro Kuvendi miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese. Në fillim të seancës deputetë e VMRO-së kërkuan që të votohet në mënyrë individuale. Edhe përkundër votimit me 80 vota PËR, VMRO-DPMNE-ja insistoi në votim individual duke u shprehur secili deputet një nga një. Vlladanka Aviroviq ka votuar pro gjithashtu… Read more »

Hoxhaj: PDK e do Kosovën me këtë territor dhe këta kufij siç i kemi

      Comments Off on Hoxhaj: PDK e do Kosovën me këtë territor dhe këta kufij siç i kemi

Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka thënë se qëndrimi i PDK-së dhe kryetarit Veseli për kufijtë e Kosovës është i qartë. Ai në “Debat Plus” ka thënë se PDK e do shtetin ashtu siç është dhe me më shumë njohje. “Ne e duam këtë territor, këta kufij, këtë shtet siç e kemi… Read more »

Të zhveshur para partnerit: 6 fjalitë që nuk duhet t’ia thoni kurrë atij

      Comments Off on Të zhveshur para partnerit: 6 fjalitë që nuk duhet t’ia thoni kurrë atij

Femra asnjëherë nuk duhet të kërkojë falje për pamjen e saj, as edhe për “defektet” më të vogla në trup… Zhveshja para një personi tjetër është një akt i intimitetit të lartë, dhe është shumë normale që të njëjtën kohë të ndjeheni në siklet. Por, nëse jeni pranë personit të… Read more »

Surroi nxjerr detaje: Thaçi gjatë një mbledhjeje e kishte ofenduar rëndë Rugovën

      Comments Off on Surroi nxjerr detaje: Thaçi gjatë një mbledhjeje e kishte ofenduar rëndë Rugovën

Publicisti Veton Surroi ka thënë se presidenti i tanishëm, Hashim Thaçi, gjatë një takimi të delegacionit kosovar në Rambuje, e kishte ofenduar rëndë ish-presidentin Ibrahim Rugova. Surroi në Debat Plus, në Tv Dukagjini, ka treguar se gjatë një mbledhjeje të mbajtur në Rambuje, Thaçi e kishte quajtur hajn Ibrahim Rugovën…. Read more »

Bëjeni këtë, që të kënaqeni plotësisht në shtrat

      Comments Off on Bëjeni këtë, që të kënaqeni plotësisht në shtrat

Ka shumë faktorë të cilët mund të ndikojnë në jetën seksuale – mosha, shëndeti, jetesa, dhe e fundit, por më e rëndësishmja, ajo se si ndjeheni në marrëdhënie. Edhe pse ka shumë shtesa që mund ta rrisin epshin tuaj, ju duhet ta dini se çfarë ju duhet në të vërtetë…. Read more »

Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli

      Comments Off on Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli

Të gjithë duam bark të sheshtë, por për fat të keq, kjo është shumë e vështirë të arrihet. Përveç një diete të shëndetshme, ju duhet të ushtroheni shumë në mënyrë që të keni një trup të rregullt. Nëse keni yndyrë të tepërt rreth barkut me siguri që e dini se… Read more »