Author Archives: admin3

Tayna merr vëmendje me një tjetër pozë në bikini nga Miami

Një verë tejet të angazhuar me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore këtë vit e ka pasur edhe Tayna. Reperja shqiptare, e cila vitin e kaluar bëri një shpërthim të madh në estradë, po vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar në treg. Bukuroshja së fundmi është duke… Read more »

VIDEO+FOTOT: Njihuni me vajzën që po “çmend” meshkujt, fiton mijëra dollarë falë gjuhës 16 centimetra

Mikayela Saravia është një vajzë nga Florida, e cila u bë e pasur vetëm falë fotografive në rrjete sociale. Ajo poston imazhe të gjuhës së gjatë 16 centimetra. Mikayela rreth 2 milionë ndjekës në Instagram dhe paguhet nga 900-3000 dollarë për të promovuar produkte duke i lëpirë ose duke kërcyer… Read more »

VIDEO+FOTO/ Milionerja se*ksi Kylie Jenner jep lajme të trishta nga jeta private

Jeta private e Kylie Jenner është aq shumë në qendër të vëmendjes mediatike, sa që fansat kanë memorizuar edhe detajet më të vogla…si për shembull sendet në dhomën e saj të gjumit. Ajo që ndjekësit e bukuroshes 22 vjeçare vunë re në postimin më të fundit në Instagram, ishte se… Read more »

(VIDEO) Vitaminat më të rëndësishme kundër çdo sëmundje/ Ja në cilat ushqime i gjeni

Përballja me sëmundje të ndryshme që organizmi mund të zhvillojë është sigurisht shumë e vështirë dhe e mundimshme. Shkaqet se përse një njeri sëmuret janë nga më të ndryshmet, duke filluar që nga gjenetika e deri tek stili i jetesës apo aksidente të jashtme.Ajo çfarë është e rëndësishme, është kujdesi… Read more »

VIDEO / Kosovë-Serbi, a mundet gjenerata e re t’i japë fund urrejtjes?

Në një video të BBC-së, diçka më shumë se 8 minuta tregohet se si ndonëse lufta mes Kosovës dhe Serbisë ka përfunduar 2 dekada më parë, konflikti ende nuk është zgjidhur. “Shqiptarët dhe serbët vazhdojnë të mbeten të ndarë pas Luftës. A mundet gjenerata e lindur pas saj të gjejë… Read more »

(Video+Foto)Si është Georgina në shtrat? I pacipi Ronaldo tregon momentet intime

Intervista e Cristiano Ronaldos për gazetarin Piers Morgan vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare. Pas lotëve live për të atin, i cili u nda nga jeta para kohe dhe nuk ka arritur të shikojë pothuajse asgjë nga sukseset që ka arritur djali i tij në karrierë, tek goli më… Read more »