Category Archives: ShowBiz

Afrona Vishet Me ‘Lëkurë’ Dhe E Pagrimosur, Befason Me Pozën Që Ka Bërë

      Comments Off on Afrona Vishet Me ‘Lëkurë’ Dhe E Pagrimosur, Befason Me Pozën Që Ka Bërë

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo. Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme. Sot… Read more »

Gazetarja thumbon Xhisielën: Në shtëpi ha bukë e djathë, nga i dashuri kërkon karkaleca

      Comments Off on Gazetarja thumbon Xhisielën: Në shtëpi ha bukë e djathë, nga i dashuri kërkon karkaleca

Ditën e djeshme Xhisiela Maloku, vajza që denonconte pak muaj më parë dhunën ndaj saj, u shfaq në ambientet e Gjykatës së Apelit në Tiranë në tentativë për të marrë në mbrojtje ish-të dashurin e saj Rexhep Rraja. Maloku tha që nuk është viktimë, dhe shkoi edhe më tej duke… Read more »

Zbardhen përgjimet që lanë në burg Stresin

      Comments Off on Zbardhen përgjimet që lanë në burg Stresin

Gjykata e Tiranës caktoi masën e sigurisë “arrest në burg” për Arkimed Lushajn, reperin e njohur si “Stresi”. Sipas gjykatës, Arkimed Lushaj, do të hetohet në qelitë e paraburgimit. Sipas prokurorisë Stresi është zotëruesi i një armë të gjetur nga policia në korrik 2018-ës të hedhur pranë shkollës së mesme… Read more »

Pas ndarjes nga Seldi ,ja çfarë bën Mimoza Shkodra

      Comments Off on Pas ndarjes nga Seldi ,ja çfarë bën Mimoza Shkodra

Pas ndarjes nga Seldi ,ja çfarë bën Mimoza Shkodra. Mimoza Shkodra vazhdimisht po shfaqet duke qeshur. Duket se këngëtares Mimoza Shkodra nuk i ka lënë shenjë ndarja nga ish-i fejuari i saj, Seldi. Të paktën kështu lë ajo të kuptohet, me fotografi të publikon ku shihet gjithmonë e lumtur dhe… Read more »

Altuna Sejdiu do ta ‘çmendë’ Robertin me foton e fundit që ka postuar në Instagram

      Comments Off on Altuna Sejdiu do ta ‘çmendë’ Robertin me foton e fundit që ka postuar në Instagram

Altuna Sejdiu do ta ‘çmendë’ Robertin me foton e fundit që ka postuar në Instagram. Tuna poston fotografinë e vajzës tjetër të Robert Berishës, që ai e ka jashtë martese. Tuna sapo ka postuar një fotografi që Robertit sigurisht se nuk do t’i pëlqejë aspak. Dihet tashmë se Robert Berisha… Read more »

Nuk do ta besoni se si dukej Almeda Abazi në moshën 12 vjeçare

      Comments Off on Nuk do ta besoni se si dukej Almeda Abazi në moshën 12 vjeçare

SHARE TWEET SHARE EMAIL COMMENTS Nuk do ta besoni se si dukej Almeda Abazi në moshën 12 vjeçare. Moderatorja dhe aktorja turke, Almeda Abazi cilësohet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Duket se ajo ka qenë gjithmonë e tillë pasi sapo solli një fotografi nga arkiva kur ajo… Read more »