Author Archives: admin3

Avokatja më seksi shqiptare zbulon ofertat e çmendura që merr nga meshkujt (FOTO)

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram. Krahas profesionit krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të brendshme që duket se janë… Read more »

“Më kanë ngacmuar”/ Ish-deputetja zbulon kush ia bën fotot seksi së bijës (Video+FOTO)

Ada Deda është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të formave të saj perfekte fizike dhe fotove provokuese që realizon. Ajo është vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda dhe është mjaft e njohur edhe për pjesëmarrjen në videoklipe të këngëtarëve shqiptarë. Shpesh herë fotot e… Read more »

Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti? Reagon aktorja (Video+Foto)

Ditën e sotme, në media qarkulloi lajmi për ndarjen nga bashkëshorti të aktores së dashur për publikun, Rudina Dembacaj. Raportohet se aktorja i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me Aleksin, ndërsa vetë Dembacaj ka reaguar menjëherë pas lajmit. ‘Xing.al’ ka kontaktuar me Rudina Dembacaj dhe e ka pyetur… Read more »

VIDEO / Probleme me rënien e flokëve? Përgatisni këto tre maska në shtëpi

Jo në çdo rast duhet të drejtoheni te mjeku për probleme që kemi me shëndetin tuaj. Rënia e flokëve është prezente më në masë te meshkujt, por edhe femrat e vuajnë një gjë të tillë, edhe pse më pak. Më poshtë do të gjeni tre maska që mund t’i përdorni… Read more »

VIDEO / Futi veturën brenda kuzhinës që të mos ia “merrte” era

Patrick Eldridge nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i dëshmoi gruas se vetura e tij Smart mund të parkohet brenda kuzhinës së tyre. E gjitha nisi me një “bast” të lidhur mes çiftit kur filloi uragani Dorian dhe Patrick propozoi që veturën ta fuste brenda shtëpisë dhe gruaja… Read more »