Dhunohej nga babai, rrëfimi tronditës i Anës – VIDEO

      Comments Off on Dhunohej nga babai, rrëfimi tronditës i Anës – VIDEO

Traumat dhe shëndeti mendor kanë qenë këtë herë fokusi i emisionit “Fol me psikologen”, programi online i “Gazeta shqiptare”. Janë trajtuar 2 histori dhe janë publikuar për herë të parë pamje nga seancat e terapisë së dy pacientëve të cilët vazhdojnë trajtimin në klinikën e terapistit Elton Kazanxhi në Itali…. Read more »

Ilir Meta takon sportistët kosovarë dhe i bëri 2 dhurata – VIDEO

      Comments Off on Ilir Meta takon sportistët kosovarë dhe i bëri 2 dhurata – VIDEO

Ilir Meta ka takuar ditën e sotme kampionen nga Kosova të sportit të xhudos, Majlinda Kelmendi. Presidenti i Republikës ka pritur Kelmendin dhe trajnerin e saj, Driton Kuka, së bashku me disa sportistë të tjerë kosovarë, në zyrën e tij. Video është më poshtë se ReklamaNëse keni probleme me hapjen… Read more »

Wanda Nara nuk ndalet duke publikuar video…

      Comments Off on Wanda Nara nuk ndalet duke publikuar video…

Ky mesazh nuk dihet se kujt i drejtohet, pasi Wanda mund të themi që ka shumë kritikues. Të parët janë tifozët e Interit, më pas Interi.Nuk duhet të harrojmë këtu motrën e Ikardit që është e qartë që nuk e do kunatën e saj. Gjithashtu dhe intervistat e Maksi Lopezit… Read more »

VIDEO E RRALLË: Edi Ramën si yllin e vërtetë i Ballkanit

      Comments Off on VIDEO E RRALLË: Edi Ramën si yllin e vërtetë i Ballkanit

Ai kthen modelin e flokëve të kundërshtarit tjetër të tij në një kungull të “Halloween”, ish-presidenti Sali Berisha, armiku i tij më i ashpër politik. Ky i fundit e quan “hajdut psikik i lidhur me krimin e organizuar”, Edi Rama e ngjit fytyrën e kundërshtarit të tij 74-vjeçar me trupin… Read more »

Çifti i moshuar me pak buxhet, po udhëtojmë botën – VIDEO

      Comments Off on Çifti i moshuar me pak buxhet, po udhëtojmë botën – VIDEO

Për shumë dalja në pension do të thotë fillimi i një jete të qetë dhe pa shumë aktivitete. Por, është një çift i cili na mëson krejt ndryshe. Njihuni me Debbie dhe Michael Campbell të cilët vendosën të shesin gjithçka që ata kishin dhe të shpenzonin kohën duke, udhëtuar botën…. Read more »

Shenja apokalipsi biblik! Zbulohet misteri i lumit të kuq në Siberi – VIDEO

      Comments Off on Shenja apokalipsi biblik! Zbulohet misteri i lumit të kuq në Siberi – VIDEO

Misteri i ngjyrës së kuqe të lumit Daldikan në Siberi më në fund është zgjidhur dhe nuk bëhet fjalë për shenja apokalipsi biblik.Shpjegimi është shumë më i thjeshtë dhe ka të bëjë minimalisht me pakujdesinë e njerëzve, ndërsa kanë nisur hetimet për të zbuluar nëse bëhet fjalë për keqdashje. Ujërat… Read more »