Category Archives: ShowBiz

Marina e bën për herë të parë, e vutë re ndryshimin sot në ‘C’est la vie’? – [VIDEO]

      Comments Off on Marina e bën për herë të parë, e vutë re ndryshimin sot në ‘C’est la vie’? – [VIDEO]

Po transmetohet mbrëmjen e sotme nata finale e spektaklit “C’est la vie”, një natë plot emocione për artistët të cilët po konkurrojnë me njëri-tjetrin për t’ja dalë deri në fund që të marrin çmimin e madh. Por përpos garës së vështirë, një vëmendje të madhe tërheq edhe Marina e cila… Read more »

Pas operacionit, edhe Big Mama shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet

      Comments Off on Pas operacionit, edhe Big Mama shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet

Këngëtarja nga Shkupi, Big Mama ishte ndër më të përfolurat në shtypin rozë gjatë vitit që lamë pas. E kjo për arsye se ajo kishte vendosur të bëjë një ndryshim me pamjen e saj, ndryshim ky që rezultoi me sëmundje të ndryshme, ashtu siç menduan shumë nga njerëzit. Pas zvogëlimit… Read more »

I tha kur këndon duhet të mbyllësh veshet, Fifi i ‘përvishet’ gazetarit me dy fjalë [VIDEO]

      Comments Off on I tha kur këndon duhet të mbyllësh veshet, Fifi i ‘përvishet’ gazetarit me dy fjalë [VIDEO]

E ftuara e radhës në emisionin “IN Style” me moderatore Sara Kolami ishte ‘uragani’, Fifi. Është një ndër emrat më të dëgjuar të skenës përsa i perket vitit që lame pas, 2017-ës. Në këtë intervistë Filloreta vjen ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, pa komplekse dhe shumë sinqeritet brenda saj…. Read more »

Luana në Itali! Do ngelni gojë hapur kur t’a kuptoni arsyen…

      Comments Off on Luana në Itali! Do ngelni gojë hapur kur t’a kuptoni arsyen…

Luana Vjollca tashmë duket se Italinë e ka bërë sikur të ishte brenda kufijve të Shqipërisë! Jo se udhëton shpesh, por për çfarë “darke” ka shkuar atje, do mendonit edhe ju se nuk ia ka vlejtur, shkruan “Kosovarja”. Por, kur e imagjinon se me kë ka mund me shkuar në… Read more »