Serbi blen Shqiptaren për nuse, por Nusja arratiset që natën e parë

      Comments Off on Serbi blen Shqiptaren për nuse, por Nusja arratiset që natën e parë

E sapo martuara nga Shqipëria në Prokulopje të Serbisë ikën natën e parë të martesës, e blerë me shumën prej 1500 euro. Mediet serbe nuk kanë bërë të ditur emrat e personave të martuar, por Prokuroria e Prokupljes ka filluar hetim kundër një grupi serbë me dyshimin për martesat e… Read more »

Tragjedia që Tronditi Zvicrën, humb jetën djaloshi Shqiptar 16-vjeçar (Video)

      Comments Off on Tragjedia që Tronditi Zvicrën, humb jetën djaloshi Shqiptar 16-vjeçar (Video)

Lajmi i fundit: Tragjedia që Tronditi Zvicrën, humb jetën djaloshi Shqiptar 16-vjeçar,Një djal i ri me origjinë nga Presheva (me nenshtetesi kosovare) mori lëndime në një aksident trafiku në Wilderswil mes natës së mërkur dhe të enjte i cili me pas ka ndërruar jetë.Në Zvicër nga autoritet policore thuhet se… Read more »

Dude Balaj sërish ka vendosur te “djeg” Kuvendin, shikoni si ka provokuar…

      Comments Off on Dude Balaj sërish ka vendosur te “djeg” Kuvendin, shikoni si ka provokuar…

Ska te ndalur Dude Balaj sërish ka vendosur te “djeg” Kuvendin, shikoni si ka provokuar… Dude Balaj është njëra nga deputetet më të përfoluar në Kuvend. Ajo përfolet për veshjen e saj dhe për linjat trupore që ajo i gëzon.Në seancën e Kuvendit që është mbajtur sot, ajo sërish ka… Read more »

Babai gjuan me shkelma vogëlushin e mitur, arsyeja shokuese (VIDEO)

      Comments Off on Babai gjuan me shkelma vogëlushin e mitur, arsyeja shokuese (VIDEO)

Një baba do të hetohet, pasi ka qëlluar me shkelma djalin e tij, pasi ai s’mund të qëndronte në këmbë në trotuarin me akull. Ka qenë një komshi ai që ka filmuar veprimin e shëmtuar të babai teksa gjuante më shkelma djalin e tij të vogël në dëborë. Videoja është… Read more »

Befason Mihrija me deklaratën e saj për Naimin (Video)

      Comments Off on Befason Mihrija me deklaratën e saj për Naimin (Video)

Mihrije Braha dhe Naim Abazi , janë çifti më i njohur i estradës sonë.Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në edicionin festiv të Express Rozë, ku nuk kanë hezituar të tregojnë shumë gjëra. Ndër të tjera, Mihrija ka treguar se çfarë i bën çdo natë Naimi.Duke klikuar në hapsiren… Read more »