Ja çfarë bën Rudina Dembacaj pas lajmeve për ndarjen nga burri (Video+Fotot)

loading…


loading…


Në media kanë qarkulluar lajme se Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3 vjeçare me babanë e vajzës së saj, Aleksandrin. Gjithsesi aktorja as nuk  e ka mohuar dhe as pohuar një lajm të tillë.

Ajo shfaqet e lumtur në rrjetet sociale teksa ka publikuar edhe disa foto të kuruara. Edhe pse pyetet vazhdimisht nga ndjekësit në lidhje me lajmet për ndarjen, aktorja ka vendosur të heshtë për momentin duke e shtuar edhe më shumë misterin.

loading…


loading…


loading…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *