Category Archives: ShowBiz

Eleonora Estetistja tashme e mirenjohur ne Zvicer “Eleonora Lashes-Nails” vjen me një surperiz dhe diqka te re.

      Comments Off on Eleonora Estetistja tashme e mirenjohur ne Zvicer “Eleonora Lashes-Nails” vjen me një surperiz dhe diqka te re.

Eleonora Keqekolla e lindur dhe e rritur ne Prishtinë, tani ajo jeton dhe vepron ne Zvicer. Ajo e ka perfunduar Fakultetin e Gazetaris ne Prishtin dhe menjehere ajo ka emigruar ne Zvicer dhe menjeherë ka filluar punen si Estetiste dhe ajo e ka hapur Sallonin e saj qe quhet Eleonora… Read more »

Kengetarja tashme e mirenjohur e re Erysha vjen prap me projekt te ri ajo thot qe nuk shtyhet me fjal por me pune.

      Comments Off on Kengetarja tashme e mirenjohur e re Erysha vjen prap me projekt te ri ajo thot qe nuk shtyhet me fjal por me pune.

Këngëtarja tashme e re dhe e mirënjohur per publikun Kosovar dhe ShowBizin Shqiptar Erysha e njohur si Erika Shabani, do e lansoj shumë shpejt projektin e saj te katërt te radhes. Kënga quhet “A ma jep”. Kënga eshtë punuar nga Granit Gashi, per tekstin është përkujdesur Erysha me Granit Gashin…. Read more »

Rita falënderon fansat për mbështetjen pas publikimit të albumit

      Comments Off on Rita falënderon fansat për mbështetjen pas publikimit të albumit

Rita Ora aktualisht është e zënë duke promovuar albumin e saj të ri “Phoenix”. Këngëtarja 27-vjeçare doli të premten për të dhënë nënshkrime në albumin e saj në HMV të Liverpoolit, Angli, transmeton Klan Kosova. Më pas, Rita hyri në Instagram për t’i falënderuar fansat për mbështetjen ndaj saj. “Ka… Read more »