Category Archives: Uncategorized

Sa mikëpritës që jemi, shikoni sa bukur e presim Anglinë në aeroport

Kosovarët vazhdojnë të i mahnisin popujt e tjerë me mikëpritjen që u bëjnë kur vizitojnë konakun e tyre. E kështu u dëshmua edhe sonte në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, shkruan Indeksonline. Pas zbritjes së lojtarëve të Kombëtares së Anglisë, vajzat kosovarë kanë mikëpritur ata në mënyrën më të… Read more »

Pas tërmetit të fuqishëm, shihni çfarë bën Rita Ora për Shqipërinë (Video+Foto)

Të shtunën Shqipëria u godit nga disa tërmete të forta, ku dhjetëra njerëz mbetën të lënduar. Për këtë ditën djeshme ka reaguar edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora. Përmes një postimi në Instagram, Rita Ora ka kërkuar që të ndihmohet Shqipëria, përmes “Unicef”. “Një termet me shkallë 5.6 magnitudë… Read more »

Hakmarrja e SHBA/ CIA publikon pamjet sekrete të nisjes së luftës pas 11 shtatorit (Video+Fotot)

CIA ka publikuar disa foto të rralla, të cilat janë bërë vetëm disa ditë pas sulmeve terroriste të 11 shtatorit, ku gati 3 mijë vetë humbën jetën. Tetë ditë pas sulmit, zyrtarë të armatosur rëndë të CIA-s, shihen në bordin e një helikopteri Mi-17 Hip që ruan 3 milion dollarë,… Read more »

Se*si i egër mori fund/Operacionet plastike i bëjnë ‘gjëmën’ yllit televiziv (Video+FOTO)

Për Katie Price, seksi i egër me’ toy boyn’ e saj mori fund, pasi operacionet e shumta plastike e kanë lënë në agoni të plotë. Modelja 42-vjeçare, nënë e 4 fëmijëve, e cila njihet për jetën ekstravagante dhe veçanërisht për dashurinë ndaj ndërhyrjeve estetike është ankuar se jeta e saj… Read more »

E bija e Trump lë nam në OKB/Ivanka pa reçipeta para Daçiç, çmenden serbët (VIDEO+FOTO)

Fotoja e Ministrit të Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç dhe vajzës së presidentit amerikan Ivanka Trump është bërë një hit i vërtetë në rrjetet sociale në Serbi. Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiç mori pjesë sot në Debatin e Përgjithshëm të sponsorizuar nga… Read more »

Ja çfarë bën Rudina Dembacaj pas lajmeve për ndarjen nga burri (Video+Fotot)

Në media kanë qarkulluar lajme se Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3 vjeçare me babanë e vajzës së saj, Aleksandrin. Gjithsesi aktorja as nuk  e ka mohuar dhe as pohuar një lajm të tillë. Ajo shfaqet e lumtur në rrjetet sociale teksa ka publikuar edhe disa foto të… Read more »